Met trots presenteren wij onze nieuwe naam en het nieuwe logo
Je hebt het vast al gelezen of gehoord: onze groep – bestaande uit Van Doren Engineers, Duim techniek, Van Lente Systeemintegratie en JB Besturingstechniek – heet voortaan Vandoren. Een sterke merknaam die onze herkenbaarheid vergroot als expert in engineering en automatisering van industriële installaties. Met trots presenteren we je het nieuwe logo. Het straalt de nuchterheid, toegankelijkheid en betrouwbaarheid uit waar ons bedrijf voor staat.
Veelzijdig
Dankzij de verschillende overnames in de afgelopen jaren hebben we ons dienstenaanbod verbreed, én onze expertise en ons marktbereik aanzienlijk vergroot. Zo zijn we nóg beter in staat om jou slimme modulaire en op maat gemaakte automatiseringsoplossingen te bieden. Of je nu actief bent in food & pharma, recycling, water, machinebouw of feed . We staan voor je klaar vanuit 10 locaties in Nederland en 1 in Slowakije.
Eén herkenbaar gezicht
Als geen ander weet jij hoe jouw branche altijd in beweging is, en dat processen complexer en machines steeds geavanceerder worden. Je mag gerust stellen dat wij als Vandoren daarin onze slagkracht hebben geborgd. En nog steeds koesteren we de familiecultuur die zo kenmerkend is voor alle bedrijven binnen onze organisatie. Met de nieuwe naam en het gestileerde logo geven we onze unieke familie van uitzonderlijke professionals een krachtig en eenduidig gezicht.
Thuis in vele technische disciplines
Hoe fijn is het voor jou dat we bij Vandoren thuis zijn in uiteenlopende technische disciplines? Van industriële automatisering en paneelbouw tot productie-ICT en gebouwautomatisering. En van service en inspecties tot elektrotechniek en industriële utiliteit. Natuurlijk omarmen we vernieuwing, onder andere door ontwikkelingen in de markt op de voet te volgen. Bovendien kiezen we in projecten vaak voor een eigenzinnige, maar frisse en effectieve aanpak.
Wij zijn Vandoren. Wat kunnen we voor jou betekenen?